Ekip

Hüseyin Bütüner

Y. Mimar / Kurucu Ortak

Hüseyin Bütüner

ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü'nden 1987 yılında Lisans ve 1991 yılında Kentsel Peyzaj Tasarımı konusunda Yüksek Lisans derecelerini aldı. Çinici Mimarlık, TH&İdil Mimarlık Büroları ve ODTÜ Mimarlık Fakültesi döner sermaye projelerinde çalıştı. 1992 yılında Ankara'da Hilmi Güner ile birlikte ARTI Tasarım'ı kurdu. 2008 yılından itibaren mesleki çalışmalarına Bütüner Mimarlık içerisinde devam etmektedir. 1992 yılından itibaren, mimari, mühendislik, altyapı ve peyzaj konularında uygulamaya dönük tasarım bilgisi ile farklı işlev ve ölçeklerde, kamu ve özel sektör projelerinde baş mimar olarak görev yaptı. Kapsamlı ve bütüncül mimari proje ve kentsel planlama tecrübesine sahiptir. Yapı pratiğine paralel olarak akademik ortamlara da katkılarda bulundu. Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Kentsel Tasarım ve Peyzaj Bölümü'nde öğretim görevlisi olarak “Temel Tasarım” ve ODTÜ Mimarlık Bölümü'nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak “Peyzaj Tasarımı Stüdyosu”nda ders verdi.

Şevki Kepenek

Teknik Koordinatör

Şevki Kepenek

Işıl Sencar Ertosun

Y. Mimar / Tasarım Direktörü

Işıl Sencar Ertosun

Işıl Sencar Ertosun 2004 yılında ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nü birincilikle bitirmiş, aynı üniversiteden yüksek lisans derecesini 2007’de almıştır. Yüksek lisans programı kapsamında değişim öğrencisi olarak TU Delft’te bir yıl geçirmiştir. Mezuniyetinden sonra farklı mimari ofislerde ve jürilerde tecrübe kazanmış olan Ertosun, 2008’den itibaren Bütüner Mimarlık bünyesinde tasarım koordinatörü olarak çalışmaktadır. TED Üniversitesi 1. ve 2. Etap Kolej Yerleşkeleri, Teknopark İstanbul 1 ve 2 No’lu Arge Binaları, Teknopark İstanbul Kentsel Tasarım Projesi, Bilkent Üniversitesi Lojmanları, Bilkent Üniversitesi Marmara Restoran ve Aysel Sabuncu Beyin Araştırmaları Merkezi projelerinde tasarım ve koordinasyon sağlamıştır. 2013’ten beri ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü 4. Sınıf öğrencilerinin “İnşaat Mühendisliği Tasarım” derslerine mimari danışmanlık yapmaktadır.

Cem Korkmaz

Dr. Mimar / Mimari Tasarım Koordinatörü

Cem Korkmaz

ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nü birinci olarak tamamlayan Cem Korkmaz, 2012 yılında yüksek lisans derecesini kentsel bağlamdaki komşu yapıların enerji ve kaynak birlikteliği gözetilerek yenilenme ilkeleri üzerine bir araştırma projesi ile TU Delft’ten almıştır. Aynı yıl Bütüner Mimarlık ekibine katılmış, Bilkent Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu, Ankara Teknopark, OSTİM Teknopark ve Bilişim Vadisi projelerinde tasarım geliştirme ve uygulama proje koordinasyonu sağlamıştır. 2021 yılında ODTÜ Mimarlık Bölümü’ndeki doktora çalışmalarını tamamlayan Korkmaz, eşzamanlı olarak Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü'nde öğretim görevlisidir.

Burcu Bilgenoğlu Umur

Y. İç Mimar / İç Mimari Tasarım Koordinatörü

Burcu Bilgenoğlu Umur

Burcu Bilgenoğlu Umur 2004 yılında bölüm üçüncüsü olarak Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nü tamamlamış, aynı üniversiteden yüksek lisans derecesini 2006’da almıştır. Yüksek lisans eğitimi süresince İç Mimari Tasarım Stüdyosu’nda asistan olarak çalışmıştır. Mesleki kariyerine 2006’da Tümer Onaran Mimarlık bünyesinde başlamış, aynı yıl Bütüner Mimarlık (ARTI Tasarım) ekibine katılmıştır. 2011’den itibaren ofisimizin İç Mimari Tasarım Koordinatörü olarak İstanbul’dan çalışmaktadır. JOYA Health & Life Club, Aviator Şehircilik Projesi, Şuvelan Fitness Yapısı, TED Üniversitesi 1. & 2. Etap Kolej Yerleşkeleri, Teknopark İstanbul 1 ve 2 No’lu Arge Binaları, Bilkent Üniversitesi Lojmanları, Bilkent Üniversitesi Marmara Restoran, Bilkent Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu, Ankara Teknopark, OSTİM Teknopark, Finans Teknopark ARGE Binası ve Bilişim Vadisi projelerine değerli katkılarda bulunmuştur.

Tülin Munzur

Peyzaj Mimarı – Kentsel Tasarımcı / Peyzaj Mimarlığı Tasarım Koordinatörü

Tülin Munzur

Bilkent Üniversitesi Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi Bölümü’nden 2001 yılında şeref derecesiyle mezun olan Tülin Göçer Munzur mesleki hayatına ARTI Tasarım’da peyzaj mimarı olarak başlamıştır. ARTI Mimarlık bünyesinde Göksu Park, Mogan Doğa Parkı, Park Vadi Evleri ve 312 Ulusoy Konut projelerine katkıda bulunmuştur. 2008 yılından itibaren peyzaj mimarlığı tasarım koordinatörü olarak, ofisimizin bütün işlerinde yer almış, ayrıca Gölbaşı Polis Akademisi, TC. Maliye Bakanlığı ve Irak Petrol Bakanlığı projelerinde çalışmıştır. Munzur, mesleki çalışmalarının yanı sıra, 2012’den beri Bilkent Üniversitesi Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi Bölümü’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak ders vermektedir.

Seher Candan

Y. Mimar / Proje Koordinatörü

Seher Candan

Ekin Atalay Sağın

Y. Mimar

Ekin Atalay Sağın

Belamir Köse

Y. Mimar

Belamir Köse

Ayşe Hançer

Mimar

Ayşe Hançer

Büşra Ateş

Mimar

Büşra Ateş

Buse Kama

Mimar

Buse Kama

Büşra Küçükkaraduman

İç Mimar

Büşra Küçükkaraduman

Funda Baş Bütüner

Dr. Peyzaj Mimarı & Kentsel Tasarımcı / Ortak

Funda Baş Bütüner